PIELĘGNACJA STÓP-  specjalizujemy się w pielęgnacji stóp, a w szczególności problematycznymi stopami i wrastającymi paznokciami przy użyciu narzędzi, których sterylizacja odbywa się w autoklawie medycznym „Ruuyes” sterylizującym narzędzia sprężoną parą wodną w temp. 134 °. W tym sterylizatorze można dezynfekować instrumenty medyczne w klinikach oraz oddziałach szpitalnych i laboratoriach.   

Mamy bogatą kolorystykę lakierów. Pracujemy na firmach :

Lakiery zwykłe :

 • LCN - pełna kolorystyka
 • ORLY - pełna kolorystyka

Lakiery hybrydowe :

 • SEMILAC DIAMOND - pełna kolorystyka
 • ORLY GELFX - pełna kolorystyka
 • ARTISTIC - pełna kolorystyka
 • HARMONY GELISH - pełna kolorystyka
 • CND SHELLAC
 • OPI

Lakiery winylowe :

 • LCN ALL WEEK
 • ORLY EPIX COLOR
 • VINYLUX CND                

 

PEDICURE PODSTAWOWY 90 zł    

FRENCH PEDICURE 95 zł

PEDICURE HYBRYDOWY 145 zł

MALOWANIE STÓP LAKIEREM HYBRYDOWYM ( bez pedicure ) 55 zł

PEDICURE LECZNICZY od 90- 100 zł

    * Korekta wrastających paznokci                                       
    * Usuwanie odcisków                                             
    * Usuwanie modzeli

ZABIEG PARAFINOWY NA STOPY  70 zł

(bardzo higieniczny)

MASKA EpilFeet 90zł

( czas trwania zabiegu w zależności od stanu stóp 90 - 120 minut. Zabieg można wykonywać w miesiącach od września do kwietnia.

Maska do stóp w formie skarpetek, zawiera aktywny kompleks kwasów, który złuszcza nadmiernie zrogowaciały naskórek. Wspomaga odnowę i wygładza skórę stóp. Reguluje cykl złuszczania, dzięki czemu znikają silne zrogowacenia i przebarwienia naskórka, a skóra potrzebuje częstych zabiegów.

Maska EpilFeet dostępna w dwóch rozmiarach - dla kobiet i mężczyzn. )

MASKA CALLUS- PEEL 50 zł

( Maska do stóp, może być wykonywana przez cały rok. Zawiera aktywny kompleks kwasów, który złuszcza nadmiernie zrogowaciały naskórek.  Zabieg ma działanie złuszczające, zmiękczające, idealny przy bradzo suchej i popękanej skórze stóp. Powinien być połączony z pedicure. )

MASKA CALLUS- ELIMINATOR 30 zł

( Zabieg w formie kwasów eliminujący zrogowaciały naskórek, odciski i modzele. Zabieg powinno wykonywać się w połączeniu z pedicure. )

MASKA ZŁOTA DELAWELL 30 zł

ZABIEG PARAFINOWY NA STOPY

Suchą szorstką skórę stóp możemy zregenerować podczas zabiegu parafinowego.Po wykonaniu peelingu wmasowujemy regenerującą maskę, a następnie zanurzamy stopy w ciepłej parafinie, która znajduje się w jednorazowej skarpecie foliowej. Parafina ma wspaniałe działanie rozgrzewające, odżywcze, poprawiające krążenie, a także kojące bóle stawów.Tak przygotowane stopy otulamy w miękkie skarpety frote by poddać je dobroczynnemu działaniu parafiny.Regularne korzystanie z tego zabiegu znacząco poprawia kondycję skóry czyniąc ją gładszą, zdrowszą i bardziej odżywioną. Zabieg jest bardzo przyjemny a szczególnie w okresie jesienno zimowym.