Peeling

Ferulac Peel - Nowość! 

Ferulac Peel Classic i Ferulac Peel Plus - nowa generacja nanopilingów chemicznych.
Są to profesjonalne pilingi chemiczne odmładzające skórę ze składnikami aktywnymi w liposomach.

W pilingach Ferulac Peel  została wykorzystana innowacyjna technologia  transportu substancji aktywnych za pomocą odpowiednich nośników z łatwością pokonujących barierę naskórkową.  Nośnik ten stanowią wysokiej jakości liposomy- niezwykle małe pęcherzyki jednowarstwowe o rozmiarze (50-200 nm), do wnętrza, których wprowadzane są składniki aktywne.

Cena zabiegu: 300zł - 400

 

-Mechaniczny peeling kawitacyjny 160ZŁ
-GREEN-PEEL – głębokie złuszczanie ziołami 350zł

 

Peelingi chemiczne Mediderma    cena: 180zł - 350zł

Peelingi Mediderma zostały stworzone w oparciu o różnego rodzaju związki chemiczne np. α i ß hydroksykwasy, rezorcynol, płyn Jessnera. Ich różnorodność daje możliwość osiągania lepszych efektów w terapii skóry trądzikowej, odmładzaniu, pomaga pozbywać się przebarwień.

 

   Azelac – żel złuszczający

Zawiera kwas azelainowy, który działa przeciwzapalne i antyoksydacyjne, likwiduje rumień i krosty. Zmniejsza wydzielanie łoju. Działa przeciwbakteryjnie. Hamuje tyrozynazę, dzięki temu wyrównuje koloryt skóry. Odpowiedni dla skóry łojotokowej,  z trądzikiem różowatym, przebarwieniami.

 

    Linia Glicopeel

Linia glicopeel została opracowana w oparciu o kwas glikolowy i substancje wspomagające i ukierunkowujące diałanie preparatów np.: kwas kojowy, hydrochinon, kwas salicylowy.

 

    Linia Mandelac

Linia Mandelac została opracowana w oparciu o kwas migdałowy

 

    Linia Melaspeel

Linia Melaspeel została opracowana w oparciu o mieszaninę α i ß-hydroksykwasów z wyłączeniem kwasu glikolowego. Zawiera również substacje dodatkowe modyfikujące siłę i charakter działania poszczególnych preparatów.

   

    Retises CT

Retises CT jest to piling dwufazowy, najpierw aplikowana jest na twarz, szyję i dekolt ampułka z witaminą c, a następnie maska z retinolem i kwasem mlekowym. Zalecana dla dojrzałej matowej skóry z dużą ilością zmarszczek i plam barwnikowych.