Masaże

 

MASAŻ SZWECKI (klasyczny)

 

Masaż wykorzystujący konwencjonalne techniki wpływające na całe ciało. Przyspiesza krążenie krwi i limfy, zmniejsza napięcie mięśni, przywraca jędrność skóry i poprawia nastrój.

 

MASAŻ RELAKSACYJNY

 

Wkraczasz właśnie do innego świata – jest to świat relaksu i przyjemności. Sesje relaksacyjne działają na wszystkie zmysły: łagodny wystrój wnętrza, światło świec, kojący zapach, odpowiednia muzyka i delikatne techniki masażu wprowadzają w doskonały nastrój. Uwolnij się od stresu i podaruj sobie chwilę przyjemności.

 

MASAŻ RELAKSACJNO-LECZNICZY

 

Wiele osób przychodzi do gabinetu z zapytaniem o masaż, który ich zrelaksuje, a jednocześnie pomoże w pozbyciu się jakichś drobnych dolegliwości. Z reguły chodzi o zniwelowanie napięcia w okolicy szyi i łopatek, spowodowanego stresem, bądź „zmęczenia” w odcinku lędźwiowym, wynikającego z siedzącego trybu życia. Dlatego też opracowałem unikatową metodę masażu harmonijnie łączącą relaksacyjny charakter zabiegu ze skutecznością terapii. 

 

Opcja masażu relaksacyjno-leczniczego jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy pragną poprawić kondycję swojego kręgosłupa, a niekoniecznie uważają, że potrzebny jest im typowy masaż leczniczy. 

 

MASAŻ ODCHUDZAJĄCY

 

Intensywny, głęboki masaż pobudzający metabolizm, przyspieszający przepływ krwi i limfy, połączony z drenażem limfatycznym. Intensywnie odżywi i oczyści nawet najgłębiej położone mięśnie. 

 

DRENAŻ LIMFATYCZNY

 

Masaż likwidujący obrzęki oraz przyspieszający usuwanie produktów przemiany materii z organizmu. Zalecany po intensywnym wysiłku fizycznym, długotrwałej jeździe samochodem oraz jako narzędzie wspomagające działanie diet oczyszczających. 

 

MASAŻ REFLEKSOLOGICZNY STÓP

 

Refleksoterapia to metoda leczniczego masażu stóp, w której stymulowane są określone punkty i strefy odruchowe na stopach, odpowiadające poszczególnym narządom i układom ludzkiego ciała.

 

MASAŻ ŚWIECĄ

 

Relaksacyjny masaż wykonywany przy pomocy specjalnej świecy, której wosk zamienia się w ciepły i zmysłowy olej do masażu. Dzięki zawartości wosku pszczelego, masła shea oraz czystych olejków esencjonalnych olejek ma też doskonałe właściwości kosmetyczne, co sprawia, że skóra jest nawilżona, jedwabiście gładka i miękka w dotyku.